Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса


Україна, Львівська область, Львів, вул. Леся Курбаса, 3


Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса: експеримент та інтелект

Одним із наймолодших у Львові є театр ім. Леся Курбаса, створений у 1988р. Володимиром Кучинським та групою молодих акторів – його однодумців.

Спершу він був студійним та пошуковим. Хоча експериментальну лінію веде і дотепер. На перші вистави цього театру приходило від двох до п’яти глядачів і актори грали для них. Кожна вистава – це експеримент, пошук нового вираження та прочитання давно відомих текстів, їх переосмислення. Наприклад, в репертуарі є вистави за текстами Платона, Сковороди, Достоєвського. А вистава «Лісова Пісня» за Лесею Українкою вже стала легендарною, на неї приїжджають глядачі із інших міст та неможливо купити квиток за тиждень.
 
В репертуарі театру є вистави за поезією Василя Стуса та Богдана Ігоря Антонича. Поціновувачам поетичного слова ці вистави можуть принести багато насолоди. А одна із останніх прем’єр театру «...п’єса Шекспіра «12 ніч» зіграна акторами далекої від Англії країни що і не знали ніколи слів Шекспіра...» за КЛІМом – це новий погляд на вже відому «12 ніч» Шекспіра. «Амнезія, або Маленькі подружні злочини» за Еріком Емануелем Шміттом розповідає дуже простою мовою про складні стосунки чоловіка та жінки. А особлива атмосфера театру та щирість його акторів є вагомим елементом у кожній виставі. 


Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса

+38 (032) 272 49 14; +38 (032) 272 48 24
www.kurbas.lviv.ua